Мазепа. Made in Ukraine

4 жовтня ц.р. у київському Палаці спорту Всеукраїнський громадський рух “Не будь байдужим!” – планує провести свято сили і краси. Захід присвячений таким подіям як 300-річчя з початку повстання на чолі з Іваном Мазепою, 300-річчя Батуринської трагедії, 370-річчя з дня народження, 300-річчя з дня смерті гетьмана, а також 300-річчя Полтавської катастрофи.

Ініціатори проекту ставлять на меті спростувати негативні стереотипи щодо державника, що існують у свідомості українців, заохотити молодь замислитись над білими плямами в історії України.

Учасниками дійства буде Федерація каратистів України, котра проведе всеукраїнські змагання на Кубок Івана Мазепи (13.00. – 17.00.), а також гурти «Танок на Майдані Конго», «ВВ» та «Mad Heads». Заплановано запросити на урочистості найвище керівництво держави, представників різних політичних сил, відомих культурних та громадських діячів, науковців, спортсменів, велику кількість представників мас-медіа.

Масштабне дійство у Палаці спорту – лише один елемент загальноукраїнської кампанії з нагоди відзначення поданих вище дат. Напередодні 4 жовтня, а також після цього дня ВГО “Не будь байдужим!” проводить культурні акції у регіонах.

ВГО “Не будь байдужим!”

Published on 23 September 2008