Стартує акція “БАНДЕРАЗНАЙ”

Інтелектуально-динамічна гра «БАНДЕРАЗНАЙ» за участі учнівської молоді відбудеться у неділю, 12 жовтня 2008 року у місті Львові. Молоді представники львівських шкіл змагатимуться за право бути кращими серед усіх учасників-бандерознавців.

Організатори: Львівська міська рада, Львівська міська громадська організація “Підкова”, Львівська міська громадська організація “Інститут Громадського Лідерства”, Молодіжна громадська організація “Молодіжний націоналістичний конгрес”.

Умови «БАНДЕРАЗНАЙ» вимагають знання біографії та діяльності Степана Бандери, високого рівня логічного мислення, швидкого вирішення складних ситуацій та завдань в обмежені проміжки часу, рішучості, здатності робити правильні висновки за умов недостатньої інформації та орієнтуватися в лабіринті вулиць і проспектів славного міста Лева.

Як повідомив керівник проекту Андрій Бень: “Щоб стати учасником гри необхідно відповісти на 10 топ-запитань. Фінальна гра «БАНДЕРАЗНАЙ» проходить за принципом спортивного орієнтування. Визначено обмежений час – 5 годин. За даний проміжок часу потрібно відвідати 10 визначених контрольних пунктів, на кожному з яких є завдання для вирішення у вигляді головоломок та вказівка на наступну контрольну точку. Успішне вирішення усіх завдань приведуть учасників до фінішного пункту. Команда, яка пройде всі контрольні пункти, вгадає максимальну кількість завдань, використає найменшу число підказок і зробить це найшвидше – стане переможцем учнівського проекту «БАНДЕРАЗНАЙ» і отримає спеціальні призи: п’ять DVD-плеєрів.”

Твої кроки:
1.Прийди в кафе «Криївку» з 1 по 3 жовтня 2008 (12:00-17:00), зареєструй команду давши відповідь на 10 топ питань.
e-mail: banderaznay@gmail.com
2.Візьми участь у фінальній квест-грі у неділю 12 жовтня.

Бажаєм успіху!

Published on 23 September 2008