<font color="#CC0000">За що я люблю свою Батьківщину?</color></font>

6 вересня Сумська обласна організація Молодіжного Націоналістичного Конгресу провела масову акція «За що я люблю свою Батьківщину?».

Акція проходила на центральній вулиці міста і привернула до себе увагу громадськості своєю неординарністю. Кожен міг підійти і написати на великому плакаті, за що він любить своє місто, свою Землю, свою Україну.

Щойно повісили плакат – почали підходити заінтриговані перехожі. Через 10 хвилин до стіни з плакатом не можна було підступитися, Сумчани писали побажання, слова любові, а одна жінка написала авторський вірш про Сумщину.

Місця на папері ставало все менше, а бажаючих висловитися і залишити про себе згадку підходило все більше і більше. Деякі люди відмовлялися писати, мотивуючи це негативним ставленням до державної влади.

Так за що ж Сумчани люблять свою Батьківщину:
- за мальовничі краєвиди;
- за те, що тут чекають рідні люди;
- за гарних дівчат;
- за добрих людей;
- за смачне пиво та ін.;

Ще можна довго перераховувати різноманітні варіанти, але висновок очевидний - патріоти в Сумах є, але їх почуття швидше побудовані через позитивні враження від рідної землі. Однак, глибоке усвідомлення, що всі ми – українці, і несемо відповідальність за те, що було, є і буде у нашій країні – присутнє далеко не у кожного громадянина.

Прес-служба СОО МНК

Published on 10 September 2008