<font color="#CC0000">Андрій Парубій: Голосуючи за антипрезидентські закони БЮТ порушив Коаліційну угоду й зруйнував демократичну коаліцію</color></font>

«Антиконституційний шабаш БЮТу та Партії регіонів став основною причиною розпаду демократичної коаліції. БЮТ порушив коаліційну угоду голосуючи за антипрезидентські закони. Пункт 1.4.2 УГОДИ ПРО СТВОРЕННЯ КОАЛІЦІЇ ДЕМОКРАТИЧНИХ СИЛ вказує, що: «Коаліція підтримує тільки ті законопроекти та постанови, які пройшли узгодження в Уряді, консенсусом в Раді Коаліції та відповідають змісту угоди про створення Коаліції.» Закони ж спрямовані на обмеження прав Президента були узгодженні БЮТ виключно з Партією регіонів.» - заявив народний депутат України А.Парубій.

«Окрім цього, всі згадані закони порушують пункт 10.5. Коаліційної угоди: «Міністр закордонних справ, Міністр оборони, Генеральний прокурор України, Голова Служби безпеки України та Міністр внутрішніх справ України пропонуються відповідно до Конституції Президентом». Таки чином, грубо порушивши коаліційну угоду, БЮТ де – факто зруйнував коаліцію демократичних сил у Верховній Раді.

Всі заяви бютівіців про їхню вірність демократичній коаліції є фарсом і виявом лицемірства. Своїми спільними голосуваннями з ПР та комуністами БЮТ взяв курс на політичне знищення Президента, Блоку «Наша Україна» та об`єднався з прокремлівською «п`ятою колоною» в Україні. Єдиною умовою відновлення формату демократичної коаліції може стати відмова БЮТ від згаданих законів, розірвання БЮТ всіх стосунків з ПР та повернення до виконання коаліційної угоди.» - вважає народний депутат.

Прес – служба народного депутата України А.Парубія, («Наша Україна»)

Published on 4 September 2008