<font color="#CC0000">Черговий прояв комунофашизму в Україні</color></font>

5 липня 2008 року в м.Севастополі на Графській пристані моряками Військово-морських сил України була встановлена меморіальна дошка на честь 90-ї річниці підняття над Чорноморським Флотом українського прапора та прийняття особовим складом ЧФ присяги на вірність Україні.

Приблизно о 13.00 годині на заклики провокаторів-депутатів з Севастопольських районних та міської ради, представники комуністичних та фашистських організацій проросійського спрямування (близько 150 чоловік) почали силою проривати кордон ВМСУ на сходах до Графської пристані.

Українським військовим був відданий наказ не застосовувати силу проти цивільного населення, попри те, що представники проросійських фашистських організацій почали бити хлопців з ВМСУ.

Прорвавшись до місця встановлення меморіальної дошки, вандали облили дошку синьою фарбою, а потім почали розбивати її молотками.

По всій Графській пристані комуністи і фашисти кидалися на українських військових з кулаками, провокуючи бійку. На жаль, моряки не порушили наказу.

В підсумку меморіальна дошка була розбита, а її бронзова частина була скинута в море.

За матеріалами прес-служби ВМГО "Молодіжний Союз Наша Україна"

Published on 8 July 2008