<font color="#CC0000">Рівненщина вшанувала героїв</color></font>

До 100 річниці від дня народження Головного командира Української Повстанської Армії генерала-хорунжого Романа Шухевича та з нагоди проголошення Акту відновлення незалежності Української Держави 6 липня в селі Здовбиця що на Рівненщині відбулася смолоскипна хода. Організатором заходу є Здовбицька станиця „Пласту” за участі рівненських осередків МНК та НСНУ.

Ввечері близько 100 патріотів з Рівненщини пронесли запалені смолоскипи та лампадки від Української Православної Церкви Київського Патріархату, що знаходиться в центрі с. Здовбиця до Микитових ровів, місця бою Здовбицької сотні УПА з військами НКВД. На місці бою було відправлено панахиду. Зі словами до присутніх звернулись отець Валентин Гордіюк та голова Здолбунівської райдержадміністрації Любомир Кінах.

Смолоскипна хода відбувається вже другий рік поспіль і стала своєрідною традицією для патріотичної молоді. По закінченню святкової ходи було влаштоване нічне таборування, під час якого біля запаленої варти молодь співала патріотичні пісні.

Прес-служба РОО МНК

Published on 8 July 2008