<font color="#CC0000">В Рівному відбувся „Молодіжний виконком”</color></font>

Цьогорічне святкування Дня молоді в Рівному ознаменувалося не тільки традиційними заходами, а й небувалою активністю громадських молодіжних організацій Рівного. Громадянська компанія „Молодіжна варта” ініціювала проведення „Молодіжного виконкому”, який відбувся 26 червня 2008 року. В засіданні „виконкому” взяв і голова Рівненського осередку МНК Тарас Давидюк.

Сама форма проведення цього заходу нагадувала звичайне засідання виконкому, за винятком того, що чиновники відповідали на питання молодіжних лідерів. Членами „Молодіжного виконкому” виступали члени Комісії з питань реалізації державної молодіжної політики Рівненського міськвиконкому, представники органів студентського самоврядування та керівники дієвих молодіжних громадських організацій. Доповідачами стали керівники відділів та управлінь Рівненського міськвиконкому, які є спеціалістами в конкретній галузі.

На жаль, слід констатувати, що в багатьох виступах не було конкретики, а частину питань керівники міста взагалі оминули. А виступи депутатів Рівнеради взагалі стали чудовими зразками самореклами на молодіжній проблематиці.

Прес-служба РОО МНК

Published on 4 July 2008