<font color="#CC0000">Історичний табір для молоді - "Білі хорвати"</color></font>

4-8 липня 2008 року в с. Воля Велика Миколаївського району Львівської області відбудеться другий щорічний історико-культурний табір «Білі хорвати - 2008», цього разу у форматі наметового табору. Організаторами є Львівська обласна організація «Фундація регіональних ініціатив» спільно із Львівським молодіжним центром праці. Метою табору є: відтворення давніх українських традицій святкування Івана Купала, покращення інформування молоді про історичну спадщину племен білих хорватів (IX- початку XI ст.).

Під час табору планується святкування Івана Купала, екскурсія та короткий екскурс в історію столиці білих хорватів, тренінги та тему проведення прес-конференцій, робота зі ЗМІ та фондрайзінг, відновлення криївки УПА та багато іншого.

Як добратися:

- з приміського вокзалу м. Львова маршруткою Львів-Стільсько до с. Воля Велика

- з приміського вокзалу м. Львова маршрутками до с. Тростянець (Миколаївський напрямок), далі маршруткою до с. Воля Велика

- автобусом Новий Розділ-Луцьк, Луцьк-Новий Розділ до с. Тростянець далі маршруткою до с. Воля Велика

- Автобусами Мукачево-Львів, Львів-Мукачево до с. Тростянець далі маршруткою до с. Воля Велика Організатори забезпечують харчування учасників. Доїзд учасників до місця таборування самостійно. Для участі в таборуванні необхідно заповнити заявку (в додатку) та відправити її до 14:00 3 липня на адресу fri_loo@ukr.net. Вкладка учасників табору 30 грн.

Додаткова інформація за телефонами:

Іван Горон 8 063 170 17 54

Володимир Довганик 8 066 379 21 68, 8 063 625 52 02

Довідка

Стільське городище (IX- початку XI ст.) осередок общинної та великокнязівської влади східних хорватів. Столиця держави Біла або Велика Хорватія, що згадується в працях візантійських істориків та політиків. За підрахунками істориків Сільське городище у Х ст. охоплювало територію більшу за тогочасний Київ.

Прес-служба "Фундації регіональних ініціатив"

Published on 1 July 2008