<font color="#CC0000">Ці книги змінили українців</color></font>

13 червня в курортному Моршині відбулася презентація двох фундаментальних праць видатних теоретиків українського націоналізму, а саме "Націоналізм" Дмитра Донцова і "Націократію" Миколи Сціборського. "Книги, які змінили українців", - так охарактеризував ці твори упорядник видань Віктор Рог. Захід відбувся в рамках відзначення ювілею Дмитра Донцова з ініціативи Центру Національного Відродження імені Степана Бандери та Молодіжного Націоналістичного Конгресу.

Перед учасниками презентації виступили, окрім Віктора Рога, Голова Всеукраїнського Братства ОУН-УПА Михайло Зеленчук, довголітній політв’язень Василь Овсієнко, депутат Моршинської міськради Віктор Янко, організатор презентації, помічник народного депутата України Андрія Парубія Андрій Левус та інші учасники заходу.

Виступаючі не лише розповіли про творчість Донцова і Сціборського та проаналізували зміст і значення їх праць, але й за торкнули в своїх виступах болючі проблеми сьогодення та оприлюднили точку зору націоналістів на шляхи виходу з затяжної політичної кризи, відповіли на численні питання присутніх. Для бібліотеки санаторію "Говерла", в якому поправляють здоров'я ветерани національно-визвольних змагань, музею Степана Бандери у Волі Задеревецькій, книгозбірень Моршина було подаровано добірку патріотичної літератури.

Сергій Вересень

Published on 20 June 2008