В Тернополі знову стрілятиме молодь

28 червня з нагоди Свята молоді відбудеться відкритий турнір Тернополя з пейнтболу «Кубок Шухевича».

Організаторами цього заходу виступили Тернопільська організація Молодіжного Націоналістичного Конгресу та пейнтбольний клуб «Легіонер».

Кубок присвячений до дня народження головного командира УПА Р. Шухевича. Його метою є популяризація здорового способу життя, а також відзначення Дня молоді.

Як повідомили організатори, в турнірі може взяти участь будь-яка команда, що подасть зголошення до 16:00 27 червня та сплатить організаційний внесок в розмірі 300 грн.

Кількість гравців в команді 5 чоловік та 1 чи 2 запасні.

Турнір почнеться 28 червня об 11:00. Всім командам треба прибути на 10:00 на місце проведення та зареєструватися. Турнір буде проводитися за круговою системою (кожна команда буде грати з усіма іншими один раз). За результатами кругового туру переможцем буде та команда яка набере найбільше балів. Якщо буде заявлено 8 та більше команд буде сформовано дві групи, з кожної групи виходять дві команди, які розіграють між собою перші місця.

Маску та пейнтбольний маркер забезпечують організатори, одяг забезпечуэ сама команда. Бали нараховуватимуться таким чином: перемога - 3 бали, нічия - 1, поразка - 0.

Принцип гри: «вбити» всіх суперників.

Призовий фонд буде сформований з вкладки кожної команди та коштів спонсорів.

Координати організаторів:
Богдан Яремко
8-097-979-19-45, bohdan20@ukr.net

Published on 18 June 2008