Дозвольте Вашому комп’ютеру вітатися народним прислів’ям

Створено перший випуск нової комп’ютерної програми «Українські мÁксими 2008». Ця програма розвиває красу та силу слова користувача ПК прислів’ями та приказками нашого народу.

Тепер, щоб отримати свіжу приказку, вже не потрібно вдивлятися в купу дрібного тексту на різних сайтах. Не потрібно купувати дорогі книжки. «Українські мАксими» безкоштовно та якісно доставляють прислів’я та приказки на робочий стіл.

Кожного разу при вході в операційну систему програма відображає нове прислів’я. Як кажуть: «Зернинка до зернинки – назбирається торбинка», або «Крапля довбає камінь не силою, а частим падінням» (І ст. по Р.Х.). За таким принципом і «Українські мАксими» відкривають користувачеві народну мудрість, стимулюють його думку та розширюють світогляд.

Спеціально розроблений інтерфейс дозволяє сфокусуватися на прислів’ї, що відображається. Налаштування періодичності запуску та способу виходу з програми відбувається за лічені секунди. До того ж, користувачі можуть прийняти участь у створенні наступної версії відправляючи свої прислів’я авторові.

«Українські мАксими» стануть в нагоді широкому загалу:

• Молодим та дорослим українцям, бажаючим розмовляти красномовніше.
• Іноземцям, котрі вивчають українську мову.
• Політикам, журналістам, маркетологам, бізнесменам, вчителям, …

Для ознайомлення з програмою перегляньте відео демонстрацію на
http://www.maximas.com.ua/national/demo/quick_start.html

Скачати найсвіжішу версію можна на
http://www.maximas.com.ua/national/download.html

Веб сайт програми: www.maximas.com.ua

Про автора

Максим Шостак, активіст Молодіжного Націоналістичного Конгресу на Вінничині, задумав і створив «Українські мАксими», а також сайт для неї. Прагнучи змайструвати не просто програму, а програмний продукт, він намагається зробити вклад в розвиток українського ПЗ.

Запрошує до співпраці всіх, хто хоче і може прийняти участь у розвитку цього продукту.

Інформцентр МНК

Published on 9 June 2008