Розпочато зголошення на вишкіл "Відвага-2008 ім. Івана Гавдиди"

Що таке «Відвага» і чому не буде «Лисоні»? Де і коли відбудеться табір? Ці питання задають сотні учасників десяти таборів під назвою «Лисоня». Переповідати історію і значення табору «Лисоня» ім. Івана Гавдиди для націоналістичного руху України здебільшого не потрібно. Адже за десять років, коли Молодіжний Націоналістичний Конгрес проводив табір, він став популярним не тільки в Україні, але й за її межами. З 2006 року районна, а потім обласна влада організовують стаціонарний літній табір для дітей під назвою «Лисоня ім. І. Гавдиди», фактично переймаючи у націоналістів естафету патріотичного вишколу молоді.

Саме тому Молодіжний Націоналістичний Конгрес 2007 року проводить останній, десятий за ліком табір «Лисоня» та приймає рішення втілити кращі таборові традиції в іншому регіоні України. Так народжується «Відвага», який дається ім’я засновника «Лисоні» Івана Гавдиди.

Табір «Відвага» - це волюнтаристичний вишкіл для сміливих духом людей, націоналістичне та традиційне виховання і мораль, практичні навички з виживання в природі, мандрівництва, рукопашу, якісні теоретичні знання з історії України, ідеології українського націоналізму, основ громадської діяльності.

«Відвага» - це кращі таборові традиції націоналістичних таборів, це море вражень і нових друзів на все життя. Це - спосіб змінити себе і перемогти свої слабкості, виховати свою волю та навчитись перемагати. «Відвага» збирає старих і нових друзів, учасників «Лисоні», «Гурбів» та «Повстанської Ватри» а також тих, хто не боїться стати кращим.

Табір відбудеться з 20 липня по 1 серпня 2008 року на Сумщині. Зголошення на табір приймаються до 12.00 12 липня 2008 року. Всі деталі щодо зголошення та проведення табору: правильник табору, анкета зголошення та умови участі.

Інформцентр МНК

Published on 8 June 2008