Виставка про УПА в Києві

З 2 червня 2008 року у приміщенні Центру культури і мистецтв СБ України (вул. Ірининська, 6) демонструється фотовиставка "Українська Повстанська Армія. Історія нескорених", яка є спільним проектом Служби безпеки України та Центру досліджень визвольного руху, за сприяння Українського інституту національної пам’яті. В експозиції представлено понад півтисячі фотографій, документи з радянських та німецьких архівних джерел, внутрішні документи Організації Українських Націоналістів та УПА.

Унікальність фотовиставки у тому, що вона побудована на змістовній науково-джерельній базі з використанням фотоілюстративного та інформаційно-довідкового матеріалу і доносить до громадян цілісну та науково обґрунтовану картину Українського визвольного руху середини ХХ сторіччя.

До відкриття виставки Службою безпеки надруковано ілюстрований каталог “Українська Повстанська Армія: історія нескорених” (автори – співробітники Центру досліджень визвольного руху).

Під час роботи виставки заплановано проведення “круглих столів” за участю науковців, краєзнавців, представників громадських і студентських організацій. Після демонстрації у Києві планується показати її мешканцям інших регіонів України.

Виставка працює до 7 червня з 10 до 18 год. В суботу - до 14 години. Вхід вільний.

Прес-центр СБ України

Published on 4 June 2008