Свято Героїв у Києві

23 травня 2008 року у Києві на Майдані Незалежності з ініціативи Всеукраїнського об'єднання «Свобода» відбулося відзначення Дня Героїв.

Провідні українські гурти та виконавці: «КОМУ ВНИЗ», «Тартак», «Гайдамаки», «От вінта», сестри Тельнюк і Тарас Компаніченко вийшли на головний Майдан країни, щоб вшанувати пам'ять сотень поколінь українців та їх провідників, які своєю самопосвятою, жертовністю, героїзмом відстояли право української нації на життя на своїй землі.

Відзначення Дня Героїв стало актом національного визнання справжніх Великих Українців. Кожен із виконавців, що виступали перед багатотисячною аудиторією, згадували імена тих, хто своїм подвигом уможливив існування нинішньої держави.

Наступного дня з нагоди Свята Героїв в актовому залі Національної академії образотворчого мистецтва та архітектури з ініціативи Світового ювілейного оргкомітету проведено інтелектуально-музичні діалоги.

Перед присутніми своїми роздумами поділилися митці і журналісти, громадські й політичні діячі, зокрема Юрій Макаров та Ігор Мірошниченко, Олесь Доній та Євген Гірник, Іван Патриляк та Сергій Пантюк, Тарас Рондзістий та Сергій Архипчук. Музичну частину заходу забезпечили Анатолій Сухий, Валерій Гладунець, Леся Горова та гурт "Вій".

Учасники заходу не лише зробили екскурс в історичне минуле України, згадавши славні постаті учасників та провідників ОУН і УПА, але й детально та всебічно розглянули потребу патріотичного виховання молоді та необхідність відзначення Свята Героїв на державному рівні.

За інф. прес-служби ВО «Свобода» та ЦНВ ім. С. Бандери

Published on 26 May 2008