«Дайте і мені «Героя України»

Сьогодні під стінами Секретаріату Президента відбулась акція «Дайте і мені «Героя України». Активісти Молодіжного Націоналістичного Конгресу звернулися до Президента з проханням присвоїти кожному учаснику акції звання «Герой України».

Акція була проведена у вигляді вистави, під час якої за відповідну суму олігарх, депутат та донька депутата змогли отримали свої звання «Героя». Також кожен бажаючий написав заяву до Президента про присвоєння йому найвищої нагороди держави.

По завершенню акції організатори передали в Секретаріат звернення до Президента та заяви всіх учасників щодо присвоєння їм звання «Герой України»

Метою акції було продемонструвати наскільки знівельованим є звання „Герой України” в нашій державі, де роздача відзнаки останнього нагадує „театр абсурду”. Звання, яке повинно мати почесний статус, стало фактично розмінною монетою та засобом підвищення рейтингу окремих політичних осіб.

Акцію була приурочена до Свята Героїв, яке щорічно відзначає патріотична громадськість України. «Саме борці за волю та незалежність України, а не борці за гроші, владу та земельні ділянки мають бути справжніми «Героями України», - йдеться в зверненні до Президента.

Всі ми маємо повне право отримати таке звання, оскільки зробили рівно стільки ж для України як і більшість з них. Хіба що не вкрали стільки грошей і не здатні за допомогою їх пролобіювати собі «Героя», - прокоментував голова київської організації МНК Максим Балабко.

Прес-служба КМО МНК

Published on 23 May 2008