Супермарафон на честь Свята Героїв у Тернополі

Тернопільська молодь долатиме сто кілометрів на честь героїв. Змагання “Супермарафон сто кілометрів за 24 години”, приурочений до Свята Героїв, на днях відбудеться у Тернополі.

Організатори марафону, а це туристичний клуб “Кристал”, відділ у справах сім’ї молоді та спорту Тернопільської міської ради спільно з НСОУ „Пласт” та „Тризуб” ім. Степана Бандери метою надмарафону називають пропаганду і популяризацію спортивного туризму та здорового способу життя серед української молоді; гартування сильного духом та тілом, всебічно розвиненого, морально і фізично міцного громадянина України.

За правилами змагань переможцями надмарафону стануть усі учасники, які подолали 100 км на своїх двох ногах і вклалися у встановлений час – 24 години. Торік першим прибіг активіст Молодіжного Націоналістичного Конгресу Іван Кізюк.

Марафон стартує 24 травня о 18.00 з Театрального майдану Тернополя. Ділянка маршруту Тернопіль – смт. Старий Вишнівець буде мати велосипедний супровід, а на контрольних пунктах 25, 50, 75 км можна втамувати спрагу та перекусити.

Додаткова інформація: 8 066 30 68 333, 8 097 220 41 60.

Інформцентр МНК

Published on 22 May 2008