Київська організація МНК обрала нового голову

16 травня 2008 року відбулася звітно-виборча конференція Київської організації Молодіжного Націоналістичного Конгресу. Конференція мала на меті переобрання керівництва осередку та висвітлення позитивів та негативів роботи референтур за рік.

Першим взяв слово запрошений гість Тарас Рондзістий, представник Центру національного відродження ім.Степана Бандери. Він висловив свою думку щодо роботи організації та побажав успіхів у подальшій діяльності.

Далі голова секретаріату та голова КМО звітували за роботу організації протягом року. Було висловлено подяку тим членам організації, що вели активну діяльність, проте було зазначено і недоліки роботи деяких референтур і побажання якнайскоріше виправити ці негативи. За підзвітній період членство КМО МНК піднялось на якісно новий рівень, проте, на жаль, кількість членства суттєво не збільшилась.

Наступним питанням конференції було обрання нового проводу організації. Новим головою КМО МНК було одноголосно обрано Максима Балабка, його заступником Богдана Тицького. Склад проводу залишився незмінним.

Останнім виступив Голова Всеукраїнської організації МНК Ярослав Іляш. Він побажав членам КМО зростати кількісно і якісно, набувати досвіду та змагати до успіхів.

Юлія Гаджилова, прес-служба КМО МНК

Published on 19 May 2008