«Зашків – 2008» збирає молодих патріотів

13–15 червня 2008 р. Львівська обласна державна адміністрація, управління у справах сім’ї та молоді і Жовківська районна державна адміністрація проводитимуть в с. Зашків Жовківського району, що на Львівщині, Молодіжний фестиваль “Зашків–2008”. Захід відбуватиметься в рамках святкування Дня молоді та присвячений 117-й річниці від дня народження полковника Євгена Коновальця.

Мета Фестивалю, який вже став традиційним, – виховання української молоді в дусі національних традицій та патріотизму, формування її свідомої громадянської позиції, створення умов для самореалізації молоді, сприяння налагодженню дружніх відносин між молодіжними лідерами з усіх областей України.

До участі в заході запрошуються керівники та представники молодіжних громадських організацій обласного та всеукраїнського рівня, вищих навчальних закладів Львівщини. Очікується приїзд делегацій від кожного населеного пункту Львівської області, гостей з усіх областей України та з-за кордону.

Фестиваль відбуватиметься у формі наметового містечка на березі мальовничого озера. Протягом трьох днів учасники заходу матимуть справжнє таборове життя, зможуть скуштувати “партизанську” кашу з військово-польових кухонь.

Захід розпочнеться в п’ятницю, 13 червня, конкурсом виконавців авторської пісні та співаної поезії – відбірковим етапом Всеукраїнського молодіжного фестивалю “Срібна підкова”, і завершиться концертом, у якому візьмуть участь відомі барди та лауреати конкурсів авторської пісні.

Упродовж усіх трьох днів діятиме ярмарок ремесел, де всі охочі зможуть переглянути вироби народних майстрів та взяти участь у майстер-класах із ткацтва, кераміки, живопису, ковальства, художньої обробки скла тощо.

Суботнього ранку відбудеться похід “На фестини до Євгена” від межі м. Львова до с. Зашків з участю представників молодіжних громадських організацій та вищих навчальних закладів Львівщини. Цього дня біля садиби в Зашкові, у якій народився полковник Євген Коновалець, відбудеться урочисте віче за участю представників духівництва, влади, політичних та громадських діячів, молодіжних лідерів.

Окрім цього, в суботу буде підбито підсумки та оголошено результати конкурсу соціальних проектів, розроблених громадськими організаціями і спрямованих на реалізацію молодіжної політики у 2009 р., та конкурсу бізнес-планів, підприємницьких ідей серед молоді.

Також на другий день Фестивалю молодіжні громадські організації та вищі навчальні заклади Львівщини матимуть змогу ознайомити учасників заходу зі своєю діяльністю за допомогою стендів, роздаткових матеріалів та відеопрезентацій.

Для популяризації робітничих професій протягом усього дня відбуватимуться презентація та конкурс найкращих виробів студентів професійно-технічних навчальних закладів.

Кульмінацією суботнього вечора стане святковий концерт з участю народних колективів, бардів та популярних виконавців, які запропонують публіці патріотичні та героїчні пісні. З вітальним словом зі сцени до учасників фестивалю звернуться представники влади, гості та молодіжні лідери. Найдієвіші молодіжні громадські організації та найактивніші лідери будуть нагороджені грамотами Львівської обласної державної адміністрації. “Родзинкою” свята стане виступ гурту “Гайдамаки”. Концерт завершиться опівночі урочистим запаленням ватри та грандіозним піротехнічним шоу. До самого ранку на поліекрані будуть транслюватися українські кінострічки героїчної тематики.

У неділю, 15 червня, після спільної Служби Божої всі охочі впродовж усього дня зможуть брати участь у народних забавах з нагоди Зелених Свят, слухати виступи фолькових колективів. Під вечір відбудеться урочисте закриття фестивалю.

Бажаючим взяти участь у заході звертатись за телефоном – (044) 234-70-20

Інформцентр МНК

Published on 15 May 2008