Ми нагадаємо росіянам, хто є насправді штучним утворенням

«Сьогодні у Російській Федерації знаходиться багато українських етнічних земель. І коли Президент Росії говорить про штучне утворення України, то ми повинні нагадати, що це дивно звучить з боку Росії, яка є просто штучним державним утворенням і, в принципі, не може довго існувати. Ми повинні говорити, що на російській Слобожанщині та на Кубані живуть мільйони українців. Тому ми повинні їх підтримувати своїми діями, щоби нагадувати Росії, де є державо-, а де штучне утворення», – про це 12 квітня заявив народний депутат України Андрій Парубій – на міжпартійній (ЛОО НСНУ, КУН, НРУ, ХДС) конференції у Львові .

Андрій Парубій розповів, що як член комітету Міністерства закордонних справ України він домовився з МЗС про виділення коштів на підручники для українців у Кубані та російській Слобожанщині. «Найближчим часом ми їх повеземо туди і нагадаємо росіянам, з чого складається їхня держава і хто є насправді штучним утворенням», – сказав він.

Заяви російського керівництва, за словами нардепа Парубія, продемонстрували, що є загроза для української Держави. «Насправді, головним завданням для України сьогодні є входження у НАТО, у ту систему безпеки, яка зможе поставити бар’єр між Україною і Росією. Найбільшим завданням для кожного з нас буде – максимально пропагувати ідею вступу України у НАТО, навіть на рівні Львівської області. Адже лише дві третіх жителів Львівщини підтримують НАТО, а одна третя – проти. Сьогодні НАТО для нас – національний захист нашої держави. І попри усі дипломатичні заяви, цей захист нам сьогодні потрібен від однієї держави – Російської Федерації», – зазначив Парубій.

Прес – служба народного депутата України А.Парубія

Published on 23 April 2008