Народний депутат Парубій: "Без визнання УПА Україна не буде повноцінною державою"

Народний депутат України Андрій Парубій (НУНС) у своєму виступі на засіданні Верховної Ради України закликав парламентарів найближчим часом підтримати законопроект Президента „Про правовий статус учасників національно – визвольної боротьби 20–90 років”, згідно з яким відповідний статус борців за незалежність України надається бійцям УВО, „Карпатської січі”, ОУН та УПА.

„В парламентській залі присутні національний прапор та Тризуб, перед відкриттям кожної сесії ми співаємо гімн „Ще не вмерла Україна, а вояки УПА, армії, яка єдина в Другій світовій війні боролись за ці символи, досі не визнанні на державному рівні в Українській державі за яку вони проливали свою кров.” – народний депутат України А.Парубій.

„Хочу нагадати, що нещодавно, у березні, ми відзначали бій на Красному полі в якому стрільці „Карпатської Січі” чи не першими в Європі збройно виступили проти союзників гітлерівської Німеччини. У той самий час комуністична Москва підписувала пакт Молотова - Ріббентропа. Виникає питання: хто ж тоді колабораціоніст? Українські націоналісти чи комуністи?” – заявив А.Парубій.

Прес – служба народного депутата України А.Парубія

Published on 17 April 2008