Щорічний вишкіл харківських націоналістів

11-13 квітня 2008 року Харківська обласна організація Молодіжного Націоналістичного Конгресу провела традиційний обласний вишкільний табір “Слобідські Ночі – 2008”.

Щорічно юнаки та юначки з Харківщини мають можливість провести час з користю: випробувати себе в екстремальних умовах, засвоїти правила життя в природі, прослухати різноманітні лекції тощо.

Кількість учасників з року в рік збільшується. Цього разу взяти участь в таборуванні зголосилися 12 молодих патріотів, для багатьох з яких цей табір став першим, “бойовим хрещенням”, справжнім випробовуванням на міцність. Вмотивування щодо учаcті у кожного таборовика було різне: хтось прагнув активно відпочити, хтось – здобути корисні туристичні знання, а хтось – знайти нових друзів. Але не зважаючи на це, учасники діяли злагоджено, відразу перетворившись на дієву команду.

Своєрідною візитівкою табору “Слобідські Ночі” є нічна мандрівка, з якої за традицією починається таборування. Цього року маршрут групи пролягав територією Чугуївського району. Траплялися на шляху мандрівників і заболочені місцини, і круті схили, і густі чагарники. Але з основним завданням, засвоїти навички орієнтування вночі та ознайомитись зі специфікою мандрівних таборів, учасники впорались на відмінно. Позаду лишились кілька кілометрів складного маршруту та 4 години безперервного вимаршу, попереду чекали два насичені дні таборування.

Програма табору була різноманітною. Можна говорити про вдале поєднання теоретичної та практичної частин, фізичного та ідеологічного вишколів. Не обійшли організатори увагою і відпочинок таборовиків: “Весела ватра”, насичена творчими конкурсами та різноманітними іграми, за словами учасників, вдалася на славу.

Першого дня на молодих націоналістів чекали вправи з рукопашу та колективного захисту, вже традиційний брей-ринг, лекції з історії України, першої медичної допомоги та таборового впоряду, а отже – можливість перевірити та покращити знання з ідеології та історії, навчитися злагоджено та впевнено діяти в екстремальних ситуаціях і головне – отримати поштовх для подальшого самовдосконалення.

Не менш цікавим і насиченим видався наступний день: лекції та практичні вправи з туризму й альпінізму – традиційна “родзинка” табору, а також цьогорічна новинка – заняття з самозахисту з елементами ножового бою.

Програма табору виконана – попереду довгий і важкий шлях додому. На цей раз природа не була такою прихильною. Але дощ, який наздогнав таборовиків, вже не міг стати на заваді.

Прес-служба ХОО МНК

Published on 16 April 2008