У Київраду від КПУ іде настоятель Києво-Печерської Лаври

А у мавзолеї в Москві знайшли Леніна перевернутим на живіт на з обхопленою руками головою.

Адепти атеїзму та богоненависництва заявляють про втрату духовного коду. Цинізм не знає меж: саме комуністи більше сімдесяти років розстрілювали священиків, підривали храми, масово знищували релігію та забороняли віру. А РПЦ досі є одним із відділів КҐБ-ФСБ.

У списку кандидатів у депутати Київради від Компартії третє місце посідає настоятель Києво-Печерської Лаври, представник філії РПЦ владика Павло.

Про це журналістам заявив лідер КПУ Петро Симоненко, повідомляє Ліга.

"Партія бере участь у виборах Київради і вважає, що це головний напрямок нашої боротьби за владу в Києві. Ми не будемо висувати свою кандидатуру в мери, а підтримаємо одного з кандидатів", - сказав він.

Розповідаючи про першу п'ятірку виборчого списку на виборах до Київради, Симоненко повідомив, що перше місце посів Юрій Сизенко – заступник міністра у справах сім'ї, молоді і спорту.

Друге місце – Володимир Мартинюк, що очолює кадрове управління Верховної Ради, третє – владика Павло – настоятель Києво-Печерської Лаври.

Четверте місце – Микола Мартинов – глава Київської міської організації ветеранів, п'яте – Василь Маріазов – заступник міністра внутрішніх справ.

Коментуючи факт включення в списки КПУ настоятеля Києво-Печерської Лаври, Симоненко сказав:

"У даний час йде експансія нетрадиційних релігій в Україну. А це веде до втрати духовного коду. Я переконаний, що Київ повинен повернути своє право бути другим Єрусалимом".

За матеріалами УП

Published on 9 April 2008