Націонал-патріотичний блок в Києві. Чи можливо це?

Українська партія вирішила не висувати власного кандидата на вибори міського голови Києва, але взяти участь у виборах до Київської ради. Про це заявили журналістам лідери партії Михайло Ратушний та Олег Олійник під час прес-конференції в УНІАН.

«Ми не хочемо докладати навіть найменших зусиль до дезорієнтації тих виборців Києва, які не хочуть знову бачити Леоніда Чернівецького міським головою столиці, - пояснив Михайло Ратушний. – Натомість, ми всерйоз хочемо поборотися за депутатські місця в Київраді».

Українська партія пропонувала ВО «Свобода» сформувати спільний список кандидатів, утворивши блок націонал-патріотичних сил.

«На жаль, - зазначив Олег Олійник, - «Свобода» відмовилася від співпраці на виборах, вважаючи, мабуть, що їм краще йти до виборця самостійно. Ми, звісно, поважаємо таке рішення, хоча не приховуємо, що вважаємо його помилковим».

Лідери Української партії повідомили, що аналогічну пропозицію зробили також Українській народній партії, і чекають на відповідь. Тобто, Українська партія візьме участь у виборах до Київради або самостійно, або у союзі з УНП. Остаточне рішення партія ухвалить до кінця тижня.

Прес-служба УП

Published on 7 April 2008