Молоді про націократію

Презентація програмового твору теоретика українського націоналізму Миколи Сціборського "Націократія" відбулася в Рівному. Перед студентами та викладачами Рівненського економіко-гуманітарного міжнародного університету ім. Степана Дем'янчука книгу презентували керівники Центру Національного Відродження Віктор Рог і Тарас Рондзістий. Вперше праця побачила світ у 1935 році в Парижі, а в Україні перевидана лише в минулому році.

Слухачі дізналися про життєвий і творчий шлях чільного діяча ОУН, ознайомилися з його поглядами на світоглядні доктрини та політичні устрої соціалізму, демократії, комунізму, фашизму, націократії, почули відповіді на питання з історичного минулого та актуальних проблем державотворення. До бібліотеки навчального закладу гості з Києва передали добірку патріотичної літератури.

Цією акцією Центр Національного Відродження започаткував низку презентацій, приурочених 80-річчю з дня створення Організації Українських Націоналістів та столітньому ювілею Степана Бандери, які проходитимуть в різних регіонах нашої держави протягом року.

Василь Береза

Published on 26 March 2008