Козацька нація має збудувати свій світ

9 березня в Березному відбувся смолоскипний хід, приурочений 100 річниці з дня народження Тараса Бульби-Боровця та 194 річниці з дня народження Тараса Шевченка. В акції взяли участь члени Молодіжного Націоналістичного Конґресу, ВО „Свобода”, УНП та інших патріотичних сил. Березнівська молодь пройшла під націоналістичними гаслами центральною вулицею Березного до пам’ятника Бульбі-Боровцю.

Акцію біля пам’ятнику Бульбі-Боровцю розпочав Володимир Пастушок, який зачитав Молитву українських націоналістів. Голова Рівненської обласної організації МНК Тарас Давидюк звернувся до молоді бути активними та небайдужими.

«Ми стоїмо на зламі двох світів, ми маємо тут створити третій світ. Тільки націоналістичні сили зможуть виконати заповіт Тараса Шевченка – збудувати націю козаків а не свинопасів,» - наголосив Давидюк.

Після завершення акції відбулася зустріч активу районної організації МНК з головою РОО МНК Тарасом Давидюком. Зокрема було обговорено стан підготовки до проведення стаціонарного вишкільного табору, що пройде на теренах Березнівщини.

Прес-служба РОО МНК

Published on 18 March 2008