Цеткін та німецькі повії не приклад для рівнянок

Напередодні та одразу після 8 березня активістами Дубенської районної організації МНК було проведено інформаційну кампанію, яка була спрямована на висвітлення справжньої суті так званого „Міжнародного дня жінок”. Ця акція для дубенських націоналістів стала вже традиційною.

В листівках, які розповсюджували члени Молодіжного Націоналістичного Конгресу, розповідалося про справжнє коріння „свята”, яке так приховувала совєтська пропаганда - маніфестації феміністок, основну масу з яких складали німецькі повії. Очолювала демонстрацію німецька революціонерка Клара Цеткін.

У 1895 році, 8 березня, повії Чикаго вийшли на демонстрацію з вимогою виплатити матросам зарплату. В останніх просто не було грошей, щоб розплатитися із представницями найдавнішої професії. Через рік, 8 березня, 1896 році, те ж саме відбулося в Нью-Йорку.

Це стало причиною для проголошення дати 8 березня Міжнародним жіночим днем в СССР. Суть свята полягала в тому, щоб акцентувати увагу на особливому місці жінки в боротьбі за „щасливе комуністичне завтра”, виділивши для неї аж цілий день.

Совєтська влада забезпечила цю рівність тим, що дала жінці в руки лопату, відбійний молоток, посадила на трактори – зробивши з неї тяглову робочу силу, відібравши від жінки традиційну функцію – берегині сімейного затишку, жіночність, материнське щастя, одним словом – забрали те, що було даровано їй Богом.

Натомість ті країни, яким пощастило вирватися з обіймів Москви, чітко взяли курс на відмову від чужих їх духові святкувань. Так, латвійський сейм відмовився офіційно визнати день 8 березня святковою датою. Депутати парламенту вважають, що „в цьому святі відчувається подих комуністичних привидів – Клари Цеткін та Рози Люксембург”.

Прес-служба РОО МНК

Published on 18 March 2008