Корнілов: російська мова буде в цій країні державною або не буде цієї країни

Директор Української філії Інституту країн СНД, кишенькова маріонетка Константіна Затуліна Владімір Корнілов прокоментував Сєверодонецький з'їзд для СКУНС-ІНФО:

Особисто Ви вірите в те, що рішення з'їзду вдасться втілити в реальність; в те, що російська мова стане, нарешті, державною мовою; в те, що Україна залишиться позаблоковою державою; в те, що нашим дітям в школах перестануть пудрити мізки байками про «героїв нацiонально-визвольних змагань»?..

- Я впевнений в тому, що ті рішення, які були записані в резолюції з'їзду, будуть виконані на 100%. Я, звичайно, невпевнений, що організатори з'їзду виконають ці пункти, але рано чи пізно наше громадянське суспільство дозріє до того, щоб ці рішення виконуватимуться самим громадянським суспільством і його інституціями. Особисто я докладав і докладаю масу зусиль, щоб велика частка цих пунктів була виконана ще задовго до з'їзду в Сєверодонецьку. І, у будь-якому випадку, чи організаторами цього з'їзду, чи Партією регіонів, іншими політичними силами або спільними зусиллями, але ці рішення виконуватимуться. У будь-якому випадку, спільно з Росією, українські організації, партії або рухи святкуватимуть ювілей Полтавської битви, Гоголя і так далі.

Я упевнений на 100%, і я говорю це відверто, не кривлячи душею, що російська мова буде в цій країні державною або не буде цієї країни. Іншого шляху у неї немає. Або ця країна справді увійде до смуги демократичного розвитку за зразком європейської демократії, як моделей управління державою, або ж ця країна котитиметься до постійних конфліктів на мовному фронті. І я упевнений, що рано чи пізно, але російська мова буде державною і у нас буде дві державні мови.

Переклад: http://reactor.org.ua/

Published on 7 March 2008