В Івано-Франківську збирають гроші на пам’ятник Бандері

Президія Івано-Франківської обласної ради ініціювала збір коштів на будівництво пам’ятника провіднику ОУН Степанові Бандері.

Про це повідомили у прес-службі голови Івано-Франківської облради. На відкритому засіданні президії обласної ради прийнято Звернення до громадськості області, та “усіх тих, у чиїх грудях б’ється небайдуже серце українського патріота” підтримати починання - долучитися до збору коштів на спорудження в місті Івано-Франківську пам’ятника Бандері.

“Спорудження пам’ятника Степану Бандері в місті Івано-Франківську повинно об’єднати усіх нас, стати справою, яка б не залишила осторонь жодного українця, - йдеться у зверненні. - Тому ми, як депутати обласної ради, ініціюємо всенародний збір пожертв, щоб кожен з нас, наші діти і онуки, пишалися своєю приналежністю до цієї справи”.

Голова облради Ігор Олійник підкреслив: “Ми сьогодні не обговорюємо місце, де має стояти пам’ятник провідникові ОУН, це справа фахівців і компетенція міської влади, -. - Важливо аби пам’ятник Степану Бандері був споруджений в обласному центрі до 1 січня 2009 року. І це має відбутися за кошти громади”.

Президія також утворила Наглядову раду зі спорудження в обласному центрі пам’ятників Степанові Бандері і Тарасові Шевченку.

За матерiалами Кореспондент

Published on 6 March 2008