МНК організував шаховий турнір на Закарпатті

23 лютого 2008р. в смт. Тересва, в приміщенні філії Тячівського професійно–технічного ліцею відбувся турнір з шахів. Головними організаторами цього турніру став районний осередок Молодіжного Націоналістичного Конгресу за сприяння депутатів районної Ради Віталія Бенчака та Максима Славного.

Змагання розпочалося хвилиною мовчання в пам’яті Василя Івановича Деяка, першого кандидата в майстри спорту з шахів на Тячівщині, неодноразового чемпіона області. Також організатори зазначили, що шаховий турнір переходить в рамки постійного з поступовим його розширенням з районного на обласний рівень.

В турнірі взяли участь 10 шахістів, представники Тересви, Дубового, Буштино, Вільхівців й Тячева, повідомляє прес–служба ТРО МНК. При цьому серед учасників було двоє кандидатів в майстри спорту та троє І розрядників.

Перше місце посів Олександр Абрамович з Тересви, учень В.І. Деяка, друге — Анатолій Микуляк з Буштина, третє — Степан Ковач з Дубового. Також окремо були нагороджені призами наймолодший та найстарший учасники турніру — Микола Томащук та Василь Лаврюк з Тересви.

В цілому всі учасники турніру були одностайні в тому, що можна перефразувати словами давньогрецького філософа Платона: „Найкраща перемога — це перемога над собою”. Бо кожен з шахістів переміг, отримавши в перемогу новий досвід, знання та незабутні враження. Адже в шахах „головне — боротьба, виховання характеру. А успіхи обов’язково прийдуть якщо постійно працювати над шахами і по–справжньому любити їх”.

НП

Published on 4 March 2008