У Львові Тургєнєв переміг Героїв УПА. Поки що

Питання про перейменування вулиці І. Тургєнєва на вулицю Героїв УПА у Львові зняте з порядку денного сесії Львівської міської ради. Причина – його недопрацювання. Та, як повідомив журналістам секретар Львівської міськради Володимир Квурт, депутати розглянуть це питання ближчим часом.

Нагадаємо, що вул. І. Тургєнєва починається біля встановленого минулого року пам’ятника Головному Провідникові ОУН Степанові Бандері, а неподалік йдуть вулиці Тараса Чупринки, Є. Коновальця та С. Бандери.

Винесенню питання перейменування вул. І. Тургєнєва на розгляд сесії міської ради Львова передували громадські слухання, які відбулися ще 7 листопада 2007 року. Також свою підтримку можливому перейменуванню висловила низка громадських організацій Львівщини, з-поміж яких ЛОВ Центру Національного Відродження ім. С. Бандери, КУН та ветеранські організації. Противником цього рішення є Львівський обласний комітет Компартії України, який ще у листопаді 2007 року погрожував масовими акціями протесту у разі перейменування вулиці на Героїв УПА.

Прес-центр ЛОВ ЦНВ ім. С. Бандери

Published on 28 February 2008