ЧИ ЗІЙДЕ ЗАВТРА СОНЦЕ?

Українська видавнича спілка потішила читачів ще одним цінним виданням. Цього разу видавці запропонували увазі співвітчизників пригодницьку повість відомого письменника діаспори Леоніда Полтави "Чи зійде завтра сонце". Видання здійснено за сприяння пані Дарії Дикої з США в пам'ять мами, Галини Полтави. "Повість з недалекого майбутнього", - такий підзаголовок був актуальним в час написання та першої публікації твору, тобто в першій половині 50-х років минулого століття, адже дія відбувається у 2000 році. Сьогодні ж ми маємо нагоду порівняти наскільки збулися прогнози і сподівання автора, що є вельми цікавим процесом. Зокрема автор точно передбачив постання Самостійної України, шантаж енергоносіями з боку Москви, жертовну допомогу українців діаспори молодій державі.

"Повість "Чи зійде завтра сонце" - це своєрідний гімн відданості національним ідеалам, ідеалам добра і справедливості, в які вірив і які творив наш земляк, митець і борець Леонід Полтава", - слушно підкреслює в передмові до видання кандидат філологічних наук Лариса Йолкіна.

Героям твору протистоять агенти російських спецслужб і від мужності та кмітливості українських вчених залежить доля не лише рідного краю, але й усього світу. Хто вийде переможцем зі смертельного двобою, чи зійде завтра сонце?

Про це, та про багато іншого дізнається читач.

Бажаючі придбати книгу можуть зголошуватись за адресою: 01034, м.Київ -34, вул.Ярославів Вал. 9 пом.4, тлф.(044) 234-70-20

Сергій Вересень

Published on 19 February 2008