УНІАН готує брудну антиукраїнську провокацію

Анонс прес-конференції, розміщений на сайті інформагентства УНІАН, має наступний зміст: 11 вересня про 14-30 в УНІАН відбудеться прес-конференція націоналістичних угрупувань України на тему: «Анонс осінніх заходів щодо ліквідації автономії Криму. Буде оголошено про підготовку Маршу на Крим «Крим буде українським або безлюдним». Організатор: Союз Молодих Націоналістів, Учасники: Неореспубліканський Союз (НРС), Радикальний Український Націоналістичний Союз (РУНС), Націонал-Соціалістична Українська Робоча Партія (НСУРП), Львівський союз «Нахтігаль» (вул. Хрещатик, 4, конференц-зал). Телефон: 8 (063) 219-48-56. Реєстрація на місці за редакційними посвідченнями.

Відразу ж варто сказати, що жодна з перелічених організацій ніколи раніше в Україні не існувала, а надто нікому не відома. За досвідом попередніх років можна сміливо стверджувати, що створені вони на гроші російських і проросійських політичних провокаторів.

Подібні ж заходи, на зразок маршу коваленківського «УНА» по Хрещатику зі свастиками перед виборами-2004 і «факельного ходу» перед виборами-2006, однозначно організовувалися для нагнітання антиукраїнської істерії в російських мас-медіа і ЗМІ, контрольованих проросійськими політсилами в Україні. Великими фахівцями з організації цих провокацій були і залишаються члени СДПУ(о), які наймали на службу найодіозніших кремлівських політтехнологів. Нині ж кадри СДПУ(о) влилися в ряди Партії регіонів. Тому можна однозначно стверджувати, що за провокацією «Крим буде українським або безлюдним» стоять особисто ВІКТОР ЯНУКОВИЧ, БОРИС КОЛЄСНІКОВ і РІНАТ АХМЄТОВ.

Але нас особливо дивує позиція інформагентства УНІАН, що надає своє приміщення для проведення відверто антидержавницької, антиукраїнської, антилюдської провокації. Адже не треба мати навіть двох звивин мозку, щоб передбачати, що все це брудне дійство призначене для мусирування по всіх ЗМІ Росії і їх продажних шавок в Україні. Або для УНІАН, яке отримало оплату за проведення прес-конференції, будь-які гроші хороші? Особливо звертаємося до Служби безпеки України: будь-яка людина (якщо така в реальності існує), за проголошення подібних гасел (навіть без проведення анонсованого заходу) повинна нести відповідальність відповідно до українського законодавства. І пасивність СБУ в цьому питанні буде розцінена нами як антидержавницька діяльність.

Обком

Published on 10 September 2007