Добкін не знає, як він ставиться до ОУН-УПА

"Я був і лишаюсь переконаним, що Україна повинна мати, звичайно ж, одну мову, коли так у нас написано в Конституції", - таку позицію10 вересня оприлюднив Харківський міський голова Михайло Добкін на своїй прес-конференції в Києві. А тему визнання ОУН-УПА та російської мови як «другої державної», вважає Добкін, взагалі треба лишити для наступних поколінь, повідомляє "Воврємя".

Вже вкотре харківська міська влада змінює власну позицію щодо УПА залежно від свого місцеперебування та політичної доцільності. Ще нещодавно Добкін не раз називав воїнів Української Повстанської Армії "зрадниками", "недобитим рухом" та порівнював ходу 14 жовтня з гей-парадом в Москві. Саме його виступ з цього приводу поклав початок кампанії, яка має на меті знищення монумента воїнам УПА в Харкові. Дивною також видається позиція Добкіна, члена Партії регіонів, стосовно другою державної мови на тлі офіційної заяви ПР про збір підписів в підтримку проведення референдуму про статус російської мови.

Як ми можемо довіряти вирішення питань землеволодіння та землекористування, розміру комунальних тарифів та назв вулиць, озеленення міста та розширення ліній метрополітену владі, позиція якої змінюється кожного місяця, і яка не здатна відповідати за власні слова, не кажучи про дії?

Прес-служба ХОО МНК

Published on 10 September 2007