Київ попрощався з Василем Куком

Сьогодні у Києві відбулось прощання з останнім командиром УПА Василем Куком. Ввечері, 9 вересня, в церкві Святого Миколая на Аскольдовій могилі голова Української греко-католицької церкви Блаженніший Любомир Гузар, владика Діонісій, настоятель церкви Святого Миколая отець Ігор Онишкевич, загалом 8 священників УГКЦ, відслужили парастас над тілом покійного останнього Головнокомандувача УПА Василя Кука.

В ніч з 9 на 10 вересня тіло Василя Кука перебувало в церкві Святого Миколая на Аскольдовій могилі, де священнослужителі відчитали псалтир.

З 12.00 до 16.00 в Київському міському Будинку вчителя (вул. Володимирська, 57) відбулось прощання усіх охочих з останнім командиром УПА. Протягом кількох годин віддати останню шану Командирові прийшли тисячі киян.

Після цього в Свято-Володимирському соборі відбулась жалобна панахида.

Після панахиди тіло останнього Головного Командира УПА перевезуть до Львова, де поховають на його батьківщині у селі Красне. Похорон відбудеться в середу, 12 вересня.

Труна з тілом Василя Кука прибуває до Львова завтра. Програма заходів: З 7-00 доступ до тіла Василя Кука в Архикатедральному Соборі Святого Юра, з 10-00 Урочиста Літурґія.

О 13-00 виїзд похоронного кортежу з Собору Святого Юра в Красне. Можлива затримка, в залежності від кількості людей, які захочуть попрощатись, але не довше, ніж до 14-00.

Усі інші події - у відповідності до обставин і здорового глузду.

Кортеж орієнтовно прибуде до Красного о 15-00, з огляду на обмеження швидксті та відстань. Красне - це поруч з Ожидовим, а де Ожидів зараз усі знають.

Завершення похорону орієнтовно 18-00.

НП

Published on 10 September 2007