Заява ОУН(р) з приводу виборів до Верховної Ради

Дострокові перевибори Верховної Ради України ставлять питання перед кожним українцем: що потрібно робити сьогодні і як проголосувати 30 вересня?

Ці вибори повинні стати черговим кроком до утвердження в Україні української влади. Керівництво нашою країною повинно не хитатися поміж „московським” та „західним” векторами розвитку країни, а керуватися виключно українськими національними інтересами й працювати для всебічного розвитку української нації.

У 2004 році український народ піднявся на захист України від орієнтованої на Москву кримінально-олігархічної верхівки. Українці обирали тоді не просто Президента – вони обрали майбутній шлях України. Поки що не все, що було задеклароване і підтримане всеукраїнським Майданом, реалізовано. Тому ми підтримуємо ті політичні сили, які не забувають здобутки Майдану і прагнуть втілити в життя прагнення українців – до особистої і національної свободи, до честі й гідності, до правди і добробуту для кожного українця і кожної українки.

Кожен український націоналіст, який знаходиться в рядах ОУН, чи просто сповідує ідеологію українського націоналізму, повинен усіма доступними методами протистояти антиукраїнським політичним силам – як відвертим проросійським, так і тим, які хочуть повернути Україну у період „кучмізму”, віддавши владу в руки безнаціональних корупціонерів та ділків.

Кожен із нас повинен докласти усіх зусиль, щоби Партія регіонів Януковича-Ахметова, КПУ Симоненка, СПУ Мороза, ПСПУ Вітренко не змогли створити більшість у переобраній Верховній Раді Україні.

Закликаємо всіх не залишатися байдужими до того, хто керуватиме нашою державою. Дострокові вибори є проміжним етапом до глибокої зміни політичної системи в Україні, тому закликаємо організовано брати участь у Національній конституційній раді, яку з нагоди 16-тої річниці Незалежності Президент В.Ющенко проголосив скликати після виборів 30 вересня 2007 року.

Спільними зусиллями, спільними діями наблизимо час української України!

Київ, вересень 2007 р.

Провід ОУН(р)

Published on 7 September 2007