Тернопільська «Наша Україна» проти депутатів-націоналістів

«Наша Україна» відкликає з Тернопільської обласної ради десятьох своїх депутатів, з них – семеро представників КУН і троє – «НСНУ», повідомляє ЗІК.

Таке рішення було ухвалено 18 серпня на міжпартійній конференції блоку «Наша Україна». Причиною такого рішення стало те, що депутати-кунівці та троє нашоукраїнців порушили умови угоди, яка передбачала створення єдиної фракції. Натомість представники КУН створили власну фракцію, підтримавши перед цим – у травні 2006 року – кандидатуру Михайла Миколенка (БЮТ) на посаду керівника Тернопільської обласної ради.

Нашоукраїнці Олег Вітвіцький та Богдан Левків також проголосували за Михайла Миколенка, незважаючи на те, що між представниками фракції «Наша Україна» існувала домовленість щодо бойкоту голосування. А «нашоукраїнка» Оксана Зарічна вийшла із фракції, не приставши до іншої, і залишалася позафракційною.

Серед тих, кого відкликають з облради, – заступник голови Тернопільської облради Олег Вітвіцький та екс-мер Тернополя Богдан Левків. Олег Вітвіцький, який протягом 2002-2007 років був заступником Голови Молодіжного Націоналістичного Конгресу, повідомив, що депутати, яких НСНУ хоче позбавити повноважень, мають намір оскаржувати дії «Нашої України» в суді.

НП

Published on 3 September 2007