«Повстанська Ватра» - вишкіл української молоді

Вже вшосте Молодіжний Націоналістичний Конгрес проводить всеукраїнський табір-джамборі „Повстанська Ватра”. Метою табору є виховання молодого покоління українців в дусі любові та вірності своїй Батьківщині, пропаганда здорового способу життя, вивчення умов життя в природі, вдосконалення знань з таборування, мандрівництва, топографії, фізичний гарт молоді та ознайомлення з ідеологією українського націоналізму.

Табір не має постійної „прописки” – щороку відбувається в різних регіонах України на місцях слави національно-визвольної боротьби. У 2002-2003 рр. він відбувався на Волині та Рівненщині, у 2004 році, зважаючи на президентські вибори та активну участь членів МНК у кампанії, від проведення табору довелося відмовитись. У 2005 році табір відбувається на Вінниччині, а 2006-го вже на Сумщині. Цього року «Повстанська Ватра» відбудеться на Фастівщині, що у Київській області, з 10 по 13 жовтня.

Програма табору складається зі спортивних змагань з футболу, регбі, теренової гри та ще багатьох видів фізичного гарту молоді. Також таборовики зможуть прослухати лекції з історії українського націоналізму, національно-визвольної боротьби, життя визначних постатей в українській історії та ідеології. Для того, аби потрапити на табір тобі необхідно:

- бути українським патріотом,
- мати 14 років,
- подати зголошення до найближчого осередку МНК,
- зібрати повний речовий та харчовий вирід,
- виконувати всі накази та розпорядження Проводу табору без обговорень.

Історична довідка

Зголошення

Виряд

Фотоальбом "Повстанської Ватри" минулих років

Прес-служба КМО МНК

Published on 30 August 2007