Юля і «бандерівці». Кому це потрібно?

29 серпня 2007 року Харків відвідала лідерка БЮТ ЮліяТимошенко.

Під час проведення мітингу до її прихильників, якими була заповнена площа, приєдналась група людей (дівчата та хлопці віком 16-20 років, приблизна кількість - 100 чоловік) з червоно-чорними прапорами та емблемою Організації Українських Націоналістів (революційної), що періодично скандували: «Юля!».

Вище пояса вони були одягнені в камуфляж, а внизу, майже у всіх, були шорти або джинси. «Націоналісти» закривали обличчя червоно-чорними банданами та темними окулярами. При спробі з ними поспілкуватись, молоді люди відвертались від камер та коротко пояснювали, що вони представники партії ОУН які підтримують БЮТ, причому, відповідали переважно російською мовою та на питання про діяльність і історію «своєї» організації нічогісінько відповісти не змогли.

Окрім того, навколо них стояли кремезні молодики в цивільному, які намагались не пропускати людей, що задавали питання (приміром, «Девушка, уйдітє отсюда!», на питання до дівчат, які стояли з націоналістичними прапорами, про дату створення ОУН).

Дочекавшись поки потемнішає, «націоналісти» пішли з площі і повернулись вже з іншої сторони тримаючи в руках смолоскипи. На це відреагували працівники міліції та активісти БЮТу, що буквально витіснили молодиків з площі (деяких було затримано).

Варто зазначити, що газети партії Регіонів вже 2 випуски присвячують «діяльності» УПА та ОУН, основний зміст яких зводиться до брехливих пропагандивних гасел: «націоналісти співпрацювали з фашистами, і стріляли нашим дідам в спину». Тому питання про організаторів цього цирку не викликає сумнівів.

Прес-служба ХОО МНК

Published on 30 August 2007