У Сумах відзначили День Незалежності

24 серпня 2007 року члени Сумської обласної організації Молодіжного Націоналістичного Конгресу взяли участь в офіційних заходах до Дня Незалежності України.

О 9 годині відбулось покладання квітів до меморіальної дошки Провіднику ОУН (р) на Сумщині Семену Сапуну. Захід організували члени Молодіжного Націоналістичного Конгресу, Конгресу Українських Націоналістів та інших націонал-патріотичних сил Сумщини.

З 9 години на центральній вулиці Соборній розпочалась виставка громадських організацій. СОО МНК представила до уваги громадян кілька стендів із фотографіями та програмовими засадами організації. Також під час виставки молоді націоналісти розповсюдили понад тисячу українських книжок на історичну тематику, молодіжної газети „Терен” та всеукраїнського тижневика „Шлях Перемоги”.

Пізніше відбулось урочисте покладання квітів до пам'ятника Тараса Шевченка, за участі губернатора Сумської області Павла Качура, мера міста Суми Геннадія Мінаєва, членів різних політичних партій та громадських організацій.

Прес-служба СОО МНК

Published on 27 August 2007