Молодих націоналістів очолила сумчанка

Нещодавно відбулась звітно-виборча конференція Сумської обласної організації Молодіжного Націоналістичного Конгресу, на якій обговорювалась діяльність організації за останній час, висувались пропозиції щодо подальших дій та обиралось нове керівництво. На захід завітали Голова МНК Ярослав Іляш, Голова Секретаріату організації Рустам Якименко, Голова Ради Честі Ярослав Фурс тощо.

Конференція почалася із вступного слова гостей, які виразили занепокоєння сьогоднішнім станом сумської організації, що завжди була зразком для інших осередків. Голова СОО МНК Володимир Неласий у своєму звіті про діяльність організації за час його головування розповів про позитивні і негативні сторони СОО МНК та погодився, що керівництво потребує оновлення.

У підсумку конференції, новим головою СОО МНК було обрано Наталію Лучанінову, головою Секретаріату стала Ольга Терещенко. Решту членів проводу було переобрано на новий термін.

За словами Наталі Лучані нової, «Не зважаючи на зміну керівництва з команди Молодіжного Націоналістичного Конгресу у Сумах не випав жоден гравець, і всі будуть й надалі працювати на розбудову організації».

Прес-служба СОО МНК

Published on 27 August 2007