У Миколаєві встановили пам'ятник В'ячеславу Чорноволу

23 серпня в Миколаєві на перехресті вулиць Никольської та Великої Морської встановили гранітний пам'ятник політичному діячу В'ячеславу Чорноволу.

На церемонії відкриття пам'ятника, створеного скульптором Віктором Макушиним, були присутні глава Народного Руху України Борис Тарасюк, народний депутат Володимир Стретович, мер Миколаєва Володимир Чайка, виконуючий обов'язки голови Миколаївської обласної державної адміністрації Олексій Гаркуша, голова Миколаївської обласної ради Тетяна Демченко, а також активісти Молодіжного Націоналістичного Конгресу, КУНу та представники громадськості.

Рішення про створення пам'ятника власті Миколаєва ухвалили після звернень громадськості. Пам'ятник зроблений з одного з найтвердіших гранітів, його загальна висота майже три метри. Монумент зведений на добродійні пожертвування.

Раніше пам'ятники В'ячеславу Чорноволу були встановлені в Золочеві Львівській області, Львові і Києві.

До речі, під самого відкриття пам’ятника, яке з подачі одіозного Тараса Чорновола перетворилось на агітмітинг ПР, жодна з патріотичних сил не взяла участі у цьому фарсі, і лише після того, як «ригіонали» накричалися і розійшлися, провели свій короткий мітинг та покладання квітів.

Прес-служба МОО МНК

Published on 27 August 2007