Хмельницька обласна організація КУНу ініціює акцію «Одягни вишиванку»

Хмельницька обласна організація Конгресу Українських Націоналістів звернулася до Хмельницького міського голови Мельника Сергія Івановича із пропозицією провести акцію впродовж святкування Дня національного прапора 23 серпня цього року та 16-тої річниці Дня Незалежності України 24 серпня.

Хмельницькі кунівці пропонують міській владі забезпечити безкоштовний проїзд комунальним транспортом жителям та гостям обласного центру, які у ці дні будуть одягненні у національний одяг (вишиванки). Пропонується також провести переговори із приватними перевізниками щодо реалізації даної ініціативи. На разі ініціатори подібного заходу чекають реакції міської влади.

«Ми вважаємо, що подібна акція стане надзвичайно важливим кроком для популяризації національної символіки серед хмельничан та гостей міста, - наголошує голова секретаріату Хмельницької обласної організації КУН Олександр Симчишин. - Сподіваємося, що наша ініціатива буде підтримана. Додам, що із подібними пропозиціями ми звернулися також до місцевої влади у Старокостянтинові та Кам’янці-Подільському».

Прес-служба ХОО КУНу

Published on 16 August 2007