Черновецького попередили: Майдан буде Українським

9 серпня під лігвом космічного київського мера (поки що) відбулася попереджувальна акція протесту, спрямована проти потуг Льоні-Космоса заборонити торгівлю українською символікою, книжкою та музикою на Майдані Незалежности.

Черновецького попередили, що продовження намагань знищити те, що народилося на початку 90-х і стало одним зі знакових місць та явищ української столиці, коштуватиме йому дорого - протестувальники готові вдатися до найрішучих дій.

Учасники акції занесли до КМДА петицію зі своїми вимогами (журналістів не пропустив "Беркут").

Журналісти мали змогу на власні очі побачити всі необхідні документи на право торгівлі на Майдані, а відтак - і пересвідчитися у злочинному характері намагань перешкодити підприємцям, повідомляє Майдан.

Співорганізоторами акції виступили націоналістичні організації Києва: Молодіжний Націоналістичний Конгрес, ВО "Свобода" та інші.

До речі, про журналістів: сумно, що канал "Київ", кореспонденти якого були присутні і мали повну можливість дати об'єктивний репортаж, випустив в єфір рідкісну гидоту, немовби записану зі слів Льоні-Космоса. Втім, кожному - своє.

Published on 13 August 2007