Тягнибок вважає, що «Свободу» збираються знищити

8 серпня 2007 року, виступаючи у прямому ефірі в програмі «Серед тижня» на радіо «Ера», Олег Тягнибок заявив, що йому відомий існуючий план знищення об ' єднання «Свободи». Серед складових цього плану – спроба не допустити участі об ' єднання «Свобода» у виборах та заборона партії взагалі.

«Ми вже маємо інформацію про таємний план знищення об'єднання «Свобода». Нам стало відомо, що ця змова проти «Свободи» почне втілюватися вже цього тижня. Буде спроба заборонити єдиній національній силі взагалі йти на дострокові вибори. У реалізації цього плану зацікавлені усі без винятку кольорові мегаблоки, які проводять ретельну зачистку правого флангу політики. І якщо так званих «націонал-демократів» просто взяли в полон як ясир, то об'єднання «Свобода» - взагалі у списках на знищення» - заявив Олег Тягнибок.

Лідер «Свободи» нагадав, як під час минулої виборчої кампанії представники біло-блакитних та комуністів у ЦВК намагалися зняти «Свободу» з реєстрації, а так звані «помаранчеві» фактично цьому потурали. Щоб подібних колізій не виникло цього разу, «Свобода» йтиме на вибори із «Програмою захисту українців», яка на минулих виборах пройшла експертизу Мінюсту і ЦВК.

План по знищенню «Свободи», за інформацією Олега Тягнибока, передбачає не лише спробу не допустити єдину національну силу на вибори, але оголосити ідеологію та діяльність «Свободи» незаконною і заборонити взагалі.

Спроби реалізації такого плану, на думку Тягнибока, викличе радикальний протест з боку національно налаштованих виборців, а сама «Свобода» закличе вийти своїх прихильників на вулиці та вдасться до акцій громадянської непокори.

Тягнибок переконаний, що «Свободі» вдасться не допустити повної узурпації влади в Україні антинаціональними кольоровими кланами. Участь у виборах і в майбутньому парламенті «Свободи» як єдиної національної сили стане запорукою зламу існуючої в Україні системи. А це не вдасться здійснити без проведення люстрації. Проти чого так активно виступають усі існуючі парламентські гравці.

Довідка :

5 серпня 2007 року відбувся XVIII з'їзд Всеукраїнського об ' єднання «Свобода», який прийняв рішення про самостійну участь у дострокових виборах 30 вересня 2007 року. Партія ухвалила «Програму захисту українців» як передвиборчу та затвердила виборчий список кандидатів у народні депутати з 407 осіб.

НП

Published on 8 August 2007