У Тернополі розпочався конкурс на кращого Бандеру

Голова Тернопільської облдержадміністрації Іван Стойко та Тернопільський міський голова Роман Заставний підписали документ про оголошення відкритого конкурсу на кращий ескізний проект пам'ятника Степану Бандері у м.Тернополі.

Як зазначено у згаданому документі: „Враховуючи заслуги перед Україною, неоціненний вклад у боротьбу за національне визволення та незалежність Української держави внесений подвижником національної ідеї, патріотом України Степаном Бандерою, а також з метою увіковічення образу видатного сина українського народу оголосити відкритий конкурс на кращий ескізний проект пам'ятника Степану Бандері, спорудження якого передбачається здійснити на земельній ділянці біля адміністративного будинку обласної державної адміністрації та обласної ради по осі вул. Замкова у м. Тернополі.

Також визначено склад журі відкритого конкурсу на кращий ескізний проект пам'ятника Степану Бандері у м. Тернополі.

До його складу увійшли голова обласної державної адміністрації Іван Стойко (голова Оргкомітету, голова журі), заступник голови облдержадміністрації, заступник голови Оргкомітету, заступник голови журі Анатолій Вихрущ, Тернопільський міський голова, заступник голови Оргкомітету Роман Заставний, архітектор, член Національної спілки архітекторів України, секретар журі Сергій Гора, представники Національної спілки архітекторів України та Національної спілки художників України, керівники окремих структурних підрозділів ОДА та міської ради.

Фінансове забезпечення підготовлення та проведення відкритого конкурсу здійснюється за рахунок коштів Організаційного комітету зі спорудження пам'ятника Степанові Бандері.

Організаційне забезпечення проведення відкритого конкурсу покладено на Організаційний комітет та управління аналітики та прогнозування внутрішньої політики спільно з управлінням культури обласної державної адміністрації.

Конкурс триває з 1 серпня 2007 року до 1 жовтня 2007 року, а підведення його підсумків заплановано зробити до 15 жовтня 2007 року.

За довідками з питань умов конкурсу звертатися до управління аналітики та прогнозування внутрішньої політики обласної державної адміністрації, за адресою: м.Тернопіль, вул. Грушевського 8, каб. 715, тел. 52 22 25.

НП

Published on 8 August 2007