КУН вирішив не брати участі у позачергових виборах до Верховної Ради України

«Головний Провід Конгресу Українських Націоналістів прийняв рішення не брати участі в позачергових виборах до ВРУ, а сконцентрувати свої зусилля на зміцненні і розбудові структури партії, підготовці до чергових виборів до Верховної Ради України, місцевих рад, Президента України, залучення членів Конгресу в органи виконавчої влади», - говориться у заяві Головного Проводу Конгресу, прийнятій 2 серпня.

Таке рішення Проводу спричинене політичною ситуацією, що склалася в Україні напередодні позачергових парламентських виборів, а саме: обмежений термін підготовки до виборів, активізація антиукраїнських сил тощо.

Водночас члени Головного Проводу висловили розуміння ініціативи Президента України Віктора Ющенка щодо об'єднання ідеологічно споріднених політичних партій. Але з огляду на те, що Конгрес є політичною партією, створеною за ініціативи Організації Українських Націоналістів, і свою діяльність формує на засадах ідеології українського націоналізму, та за визначенням є правою партією, ідеологічно відмінною від партій ліберально-демократичного спрямування, Головний Провід Конгресу вважає, що «умова розпуску Конгресу Українських Націоналістів для участі у створенні єдиної політичної партії ліберально-демократичного спрямування для КУН є неприйнятною».

Головний Провід КУН закликав членство та прихильників Конгресу підтримати зусилля Президента України Віктора Ющенка для забезпечення перемоги пропрезидентських сил на позачергових виборах до Верховної Ради України, повідомляє прес-служба КУН.

НП

Published on 7 August 2007