Червоно-чорний прапор підняли над карпатським хребтом

Наприкінці липня Молодіжним Націоналістичним Конгресом було проведено черговий етап щорічної акції „Прапор націоналізму на найвищих вершинах України”. Метою заходу є вишкіл молодих патріотів в дусі любові до рідної землі, жаги до вершин, подолання життєвої слабкості та пропагування здорового способу життя. Учасниками можуть стати молоді люди віком до 18 років.

Молодими націоналістами було подолано карпатський хребет Негровець, висота якого понад 1500 м та встановлено прапор МНК на його найбільших вершинах.

Цей хребет розташований в мальовничих місцях масиву Горгани, поруч з озером Синевир та величезним міжгірським водосховищем на річці Теребля, на узбережжі якого знаходяться мінеральні джерела, знані ще з часів Австрійської імперії.

На думку учасника мандрівки Петра Савича, «Молодь цим вчинком довела, що можна відмовитись від сірої міської буденності, загартувати себе екстремальними високогірними умовами та подолати суцільні чагарники, бездоріжжя на крутих кам’янистих підйомах, пережити холод, нічні карпатські грози та йти до кінцевої мети, не зважаючи ні на що».

Прес-служба КМО МНК

Published on 7 August 2007