Націоналісти вимагають відновити продаж національної продукції на Майдані

Київська міська організація ОУН (мельниківської) поширила заяву з приводу захисту продавців національної символіки на Майдані Незалежності у Києві. У заяві зокрема йдеться, «вкотре у центрі столиці відбуваються брутальні атаки на підприємців, які торгують українськими книжками, національною символікою, українською аудіо та відеопродукцією. При цьому чиновники, які керують ліквідацією осередків продажу, не пред’являть жодних документів, діють у силовий спосіб, зневажаючи як підприємців так і киян та гостей столиці».

«Характерно, що ліквідатори навіть не дивляться на документи, які дозволяють підприємцям торгувати на Майдані Незалежності,» - вважають націоналісти.

ОУН(м) хоче наголосити, що «таке свавілля відбувається при безпосередній участі влади Києва та міського голови Леоніда Черновецького, який на одному із брифінгів заявив, що має намір «європеїзувати» торгівлю на столичному Майдані Незалежності».

«Очевидно, що такі жорсткі, агресивні та антизаконні дії київських чиновників, це і є «європеїзація» торгівлі, як її розуміє міський голова,» - вважають представники ОУН(м).

Націоналісти заявляють, що «зачистка на Майдані Незалежності відбувається з метою ліквідувати чи не єдине у Києві місце, де можна купити національну символіку, а також остаточно прибрати до своїх рук Майдан Незалежності, щоб використовувати його у власних бізнес-проектах.

«Ми не допустимо чиновницького свавілля на Майдані Незалежності та усіма доступними їм методами домагатимемось відновлення справедливості й законності».

НП

Published on 6 August 2007