МНК підбиває проміжні підсумки

Нещодавно в Києві відбулося друге засідання Центрального Проводу Молодіжного Націоналістичного Конгресу, яке ставило за мету перевірити діяльність як обласник організацій, так і всієї всеукраїнської організації за останній квартал. Члени Центрального Проводу розглядали звіти обласних організацій, перевіряли якість виконання розпоряджень ЦП, аналізували здобутки і прорахунки в діяльності ВМГО за період з квітня по червень 2007 року.

Підсумки, які зробив Центральний Провід мали не лише позитивний, але, на жаль, й негативний відтінок. Так, діяльність осередків у Вінницький та Івано-Франківській областях було визнано незадовільною, в зв’язку з чим було прийнято рішення кардинально реформувати структури МНК в цих регіонах.

Щодо позитивних моментів в розвитку організації, то тут порадували Київська міська та Волинська обласна організації. За результатами наданих звітів діяльність саме цих організацій було визнано найбільш успішними за звітний період. Не дивно, що до складу Центрального Проводу на останньому засіданні було кооптовано саме керівника ВОО МНК Олександра Скибу.

Також рішенням Проводу київському регіональному табору „Рейд-2007” присвоєно статус табору „нульового рівня”.

Крім всього, керівний орган виніс обговорював питання реєстрації обласних осередків МНК – Волинської, Сумської обласних та Київської міської організацій.

Сергій Багряний, Інформцентр МНК

Published on 6 August 2007