Фотовиставка „Українська Повстанська Армія: Історія нескорених” об’єднує українців

Донести суспільству правду про історію Української Повстанської Армії, про її видатних діячів та діячок потреба стояла вже давно. В цьому році це стало можливим завдяки унікальній виставці „Українська Повстанська Армія: історія нескорених”, організаторами якої виступили Центр досліджень визвольного руху, центр національного відродження імені Степана Бандери та Молодіжний Націоналістичний Конгрес. Ця акція є початком низки заходів, приурочених сторіччю від дня народження Романа Шухевича та 65-ій річниці УПА в рамках реалізації Національної програми „Правда про УПА”.

Рівняни змогли дізнатися правдиву історію УПА на цій виставці, яка відбулась у другій половині червня в Палаці дітей та молоді. Загалом на виставці представлено майже півтисячі фотографій, більшість яких публікуються вперше. А екскурсію по виставці провів відомий рівненський історик Ігор Марчук.

За словами голови Рівненської обласної організації МНК Тараса Давидюка, „дана виставка є унікальною можливістю поширення правди про УПА для різних груп населення”. Окрім того, виставка відвідає не тільки всі області України, але й країни близького зарубіжжя, насамперед ті, де є українська діаспора.

Прес-служба РОО МНК

Published on 3 August 2007